Endüstriyel faaliyetler neticesinde oluşan atıksuların, oluşum noktalarından başlamak üzere numuneler alınarak yapılan analizleri ve firmamızın laboratuvarında gerçekleştirilen JAR testleri neticesinde kirlilik karakterizasyonu belirlenmektedir.

Bu modellemenin ardından, optimum işletme şartlarında alternatif seçeneklerden oluşan endüstriyel atıksu arıtma tesislerinin dizaynı gerçekleştirilmektedir. Dizayn edilen sistemlerin projelendirilmesi, imalatı, kurulumu, devreye alma ve işletme kısımlarından oluşan anahtar teslim projeler alanında tecrübeli mühendis ekibimizin ve uzman teknik kadromuzun çalışmaları ile yürütülmektedir.

Bu çalışamlar kapsamında işletmelerinizin tüm süreçlerinin proses analizlerinin yapılarak işletme deşarj kriterlerini belirliyor ve buna göre arıtma tesisi tasarımlarını yapılmaktadır. Tasarımı yapılan arıtma tesisileri parsel bazlı olarak 3D modellenmektedir. Arazi metrajlarınız ile birlikte mimari, statik, elektrik ve meknaik projeleri geliştirilerek maliyet analizleri yapılmaktadır. 

Yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile Endüstriyel Atık Su Arıtma sistemlerinin

- Proje Onay,

- Projelendirme,

- Kurulum ve Devreye Alınması,

- Çevre İzinlerinin alınması, 

- Numune ve Arıtma Tasarım Hizmetleri 

- AtıkSu Arıtma Tesisi Analizleri 

- Servis Bakım hizmetleri gibi bir çok hizmet tarafımızca verilmektedir. 

 

Bu kapsamda hizmet verdiğimiz işletmelerin Çevreye olan hassasiyetlerini önemsiyoruz.